נשמח לעמוד לרשותכם, לייעוץ חינם:
הרצל 63 כפר סבא, 050-5703143, This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

למסיר לחות ספיחה A2 יש פקדים אנלוגיים והוא מיועד למשימות ייבוש קטנות ובינוניות. יש לו נפח אוויר יבש של עד 220 m3/h ויכולת ייבוש של 16 ליטר ליום ב-60% RH ו-20°C.

למסיר לחות ספיחה A2 יש בקרות אנלוגיות והוא הבחירה האופטימלית כאשר יש צורך בשליטה ידנית. המכונה חזקה, ניתנת לערמה, קומפקטית ומעוצבת ארגונומית, מה שמקל על העבודה על טכנאי בקרת הלחות ומקל על המעבר בין מטלות ייבוש הלחות. הוא שקט במיוחד, וזה יתרון גדול בשימוש בסביבות מגורים למשל.

A2 Adsorption Dehumidifier מסיר לחות ומייבש דסיקנט

מסיר לחות ספיחה A4 ES X הוא הדגם הגדול ביותר בטווח ה-ES. יש לו בקרה דיגיטלית ומצויד בתנור חימום נוסף. יש לו נפח אוויר יבש של עד 350 m3/h ויכולת ייבוש של 27 ליטר ליום ב-60% RH ו-20°C. A4 ES X מצויד במחמם נוסף לשימוש בסביבות לא מחוממות ובאזורים בהם חדרה לחות לחומר.


חבר במשפחת ES

כחבר במשפחת ה-ES, ל-A4 ES X יש הרבה מצבי הפעלה ובקרה משולבים, המאפשרים לייעל את אפקט הייבוש למשימת הייבוש הרלוונטית, במקביל לכך שהמכונה שומרת על צריכת אנרגיה נמוכה מזו המסורתית. מסיר לחות ספיחה. המכונה חזקה, ניתנת לערמה, קומפקטית ומעוצבת ארגונומית, מה שמקל על העבודה על טכנאי בקרת הלחות ומקל על המעבר בין מטלות ייבוש הלחות. הוא שקט במיוחד, וזה יתרון גדול בשימוש בסביבות מגורים למשל. מסיר לחות ספיחה A4 ES X עובד עם כל שאר מכונות ה-ES ומוכן כך שניתן לנטר אותו מרחוק עם SuperVision®.

A4 ES X Adsorption Dehumidifier מסיר לחות ומייבש

הטורבינה הגדולה ביותר של משפחת ES, מכונת הייבוש תת רצפתית המיועדת לעבודות קטנות וגדולות כאחד, עם נפח אוויר של 300 מ"ק לשעה.

ניתן להגדיל ולהנמיך את נפח לחץ האוויר של הטורבינה על פי שטח הייבוש התת רצפתי. כאשר מכונת הייבוש Corroventa T4-ES מרגישה מצוקה היא מווסתת את עצמה לעוצמה הנכונה לעבודת הייבוש הנדרשת על מנת שהטורבינה תוכל להמשיך לעבוד באופן רציף ולא תתכבה אוטומטית ויידרש איפוס ידני למכונת הייבוש התת רצפתית כמו במכונות ייבוש תת רצפתיתי של חברות מתחרות בתחום שיקום נזקי המים | ייבוש מבנים. זה נעשה על מנת שהמכונה תוכל להמשיך לעבוד גם בעומס קיצוני ולא לעצור ולדרוש איפוס ידני כמו שעושים מספר מכונות אחרות בשוק.

חבר במשפחת ES

כחבר במשפחת ה-ES, ל-T4 ES יש הרבה מצבי הפעלה ובקרה משולבים, המאפשרים לייעל את אפקט הייבוש למשימת הייבוש הרלוונטית, במקביל לכך שהמכונה שומרת על צריכת אנרגיה נמוכה יותר מטורבינות מסורתיות. . המכונה חזקה, ניתנת לערמה, קומפקטית ומעוצבת ארגונומית, מה שמקל על העבודה על טכנאי בקרת הלחות ומקל על המעבר בין מטלות ייבוש הלחות. הוא שקט במיוחד, וזה יתרון גדול בשימוש בסביבות מגורים למשל. Turbine T4 ES עובד עם כל מכונות ה-ES האחרות ומוכן כך שניתן לנטר אותה מרחוק עם SuperVision®.

Turbine T4 ES Floor Drying System מכשיר ייבוש תת רצפתי

מסיר לחות ספיחה A4 ES כולל בקרה דיגיטלית ומיועד למשימות ייבוש קטנות וגדולות. יש לו נפח אוויר יבש של עד 350 m3/h ויכולת ייבוש של 27 ליטר ליום ב-60% RH ו-20°C.


חבר במשפחת ES

כחבר במשפחת ה-ES, ל-A4 ES יש הרבה מצבי הפעלה ובקרה משולבים, המאפשרים לייעל את אפקט הייבוש למשימת הייבוש הרלוונטית, במקביל לכך שהמכונה שומרת על צריכת אנרגיה נמוכה יותר מאשר ספיחה מסורתית מסיר לחות. המכונה חזקה, ניתנת לערמה, קומפקטית ומעוצבת ארגונומית, מה שמקל על העבודה על טכנאי בקרת הלחות ומקל על המעבר בין מטלות ייבוש הלחות. הוא שקט במיוחד, וזה יתרון גדול בשימוש בסביבות מגורים למשל. מסיר לחות ספיחה A4 ES עובד עם כל שאר מכונות ה-ES ומוכן כך שניתן לנטר אותו מרחוק עם SuperVision®.

A4 ES Adsorption Dehumidifier מסיר לחות ומייבש

תתי-קטגוריות

שיקום נזקי מים | ייבוש תת רצפתי | ייבוש מבנים מסחריים | שיקום מבנים לאחר הצפה | בדיקת לחות
נשמח לעמוד לרשותכם, לייעוץ חינם:
הרצל 63 כפר סבא, 050-5703143, This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.