נשמח לעמוד לרשותכם, לייעוץ חינם:
הרצל 63 כפר סבא, 050-5703143, This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 שאיבת מים מפנים הרכב | שיקום נזקי מים לרכב שעבר הצפה

ייבוש כלי רכב לאחר נזקי מים, ייבוש רכב שעבר הצפה

English (United Kingdom) English

 ניקיון רכב לאחר נזקי מיםחדירת מים אל הרכב, נזקי מים לרכב לאחר שיטפון. הצפת כלי רכב יכולה להיגרם כאשר ישנם גשמים חזקים ושיטפונות מערכות ניקוז שסתומות ברחוב עלולות לגרום למפלס המים ברחוב לעלות ולגרום למים להיכנס אל תוך הרכב דבר אשר עשוי ליגרום להרבה תקלות לאחר נזקי שיטפון מומלץ לבצע שאיבת מים מפנים הרכב כמה שיותר מהר ופעולת ייבוש לפנים הרכב לשטיחים שברכב ולספות, חוסר איטום ברכב מים עלולים לחדור אל תוך הרכב ולגרום לריח של רטיבות ברכב נזקי מים למכונית עלולים להיגרם אפילו משטיפת רכב שלא אטום כידוע לכם ברכב ישנם ספות שטיחים חיישנים ועוד הרבה מרכיבים שאסור שיהיו רטובים לאחר הצפת כלי רכב מומלץ לפעול בהקדם רכיבי אלקטרוניקה שנמצאים ברכב עלולים להתקלקל לכן מומלץ לייבש את פנים הרכב במהירות כמה שיותר מהר על מנת שהרכב שלא יעלו כורזיה ייבוש לחות מחיישנים אלקטרונים זוהיא המומחיות שלנו. מים שנספגים בספות הרכב ובשטיחים עלולים להעלות ריחות של טחב ועובש כתמים של רטיבות וכו. חברתנו החברה הייחידה בארץ שעברה הכשרה מקצועית על ידיי חברת טרוטק וקורבנטה ועל אופן שימוש במיכשור המתקדם בעולם. אנו נציעה לך שירות שיקום נזקי מים לרכב. ייבוש כלי רכב לאחר הצפה. ניקויי ייבש לספות הרכב על ידיי מכונת הזרקה ויניקה של חומרי ניקוי ובישום אשר יעלימו כל זכר לכך שהרכב עבר הצפה. כמו כן חשוב להקדיש שחברתינו עושה טיפול להסרת ריחות קשים בכלי רכב על ידי התזת עשן. ייבש חומרים לניטרול ריחות קשים אשר ניספגים בספות הרכב. אנו נלווה אותך שלב אחר שלב בחידוש פנים כלי הרכב שלך. להחזרתו למצב הקודם ואפילו יותר טוב אז עם המכונית עברה הצפה אל תהססו להתקשר.

ייבוש פנים הרכב לאחר נזקי מים

ייבוש פנים הרכב לאחר שיטפון, ניקיון רכב שעבר שיטפון זוהיא חלק מהמומחיות שלנו. Dry Now חברת שיקום נזקים וייבוש רטיבות שמתמחת בכל פתרונות נזקי המים.

כחלק ממגוון שירותי שיקום הנזקים ופתרונות ללחות במבנים אנו מבצעים, ניקיון רכבים אחריי שיטפון. כאשר רכב עובר הצפה יש כמה סוגים של מים שעלולים להרטיב את סלון הרכב. הצפת מי ביוב שהציפו את הרכב דורשת טיפול מיוחד של ניקיון וחיטוי. נזקי מים לרכב מים אחורים, מים עם בוץ שהרטיבו את הרכב נידרש תחילה לבצע שאיבת מים מרכב לאחר שיטפון ואז לבצע ניקוי, לאחר הניקיון נבצע ייבוש רכב שעבר שיטפון, מים נקיים ללא בוץ דורש ייבוש של פנים הרכב לאחר נזקי מים על מנת שלא יתפתח עובש ונזק למערכת החשמל של הרכב. אז למה דווקה Dry Now כחברה שמספקת פתרונות לחות, פיתרונות לייבוש רטיבות פיתחנו שיטה מיוחדת לייבש את הרכב פירוק פנים הרכב לגורמים בעבר על מנת לבצע את ייבוש לפנים הרכב היו מפרקים את השטיחם, מפרקטים את הסלון על מנת לבצע ייבוש לרכב שעבר נזקי מיםאנו בDry Now נתאים את עליות העבודה לסוג הנזק.


שיקום נזקי מים | ייבוש תת רצפתי | ייבוש מבנים מסחריים | שיקום מבנים לאחר הצפה | בדיקת לחות
נשמח לעמוד לרשותכם, לייעוץ חינם:
הרצל 63 כפר סבא, 050-5703143, This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.